German Desk

 

Wieloletnie doświadczenie w łączeniu aspektów prawno-biznesowych niemieckojęzycznych Klientów kancelarii pozwoliło nam na stworzenie wyspecjalizowanego German Desk.

Kompleksowo wspieramy Klientów z krajów niemieckojęzycznych w Polsce, jak i polskich Klientów w krajach niemieckojęzycznych.

Doradzamy kompleksowo w zakresie wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Pomagamy tworzyć i restrukturyzować spółki, wspieramy także w transakcjach i w bieżącej obsłudze spółek. Oferujemy wsparcie w sprawach związanych z ochroną praw własności intelektualnej, aspektami prowadzenia biznesu i sprzedaży on-line oraz danych osobowych.
Współpracujemy także z licznymi partnerami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, co pozwala nam świadczyć kompleksowe wsparcie Klientom, którzy chcą podjąć działalność na rynkach niemieckojęzycznych. Łączymy wiedzę, doświadczenie i zrozumienie otoczenia biznesowego.

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem renomowanych firm niemieckich z branży automotive, przemysłu, producentów luksusowych kosmetyków, które powierzają nam swoje sprawy w Polsce. To jest dla nas najlepsza rekomendacja.